Oudemirdum: Varen en wandelen
OUDEMIRDUM - Schipper Baukje en boswachter Goasse organiseren zondag 15 augustus een ontdekkingsreis over de Fluessen en door het natuurgebied ‘de Gouden Boaium’. Het programma start om 10.30 bij de Koggeplaet in Elahuizen. De kosten zijn € 35 voor volwassenen en € 25 voor kinderen tot 12 jaar. Koffie, thee en lunch zijn bij de prijs inbegrepen. Aanmelden bij informatiecentrum Mar en Klif (0514-571777).
Schipper Baukje neemt de opstappers mee aan boord van haar Fryse praam Aladdin. Iedereen kan ontspannen plaats nemen op de bankjes van het schip. Scheepsmaatjes zijn welkom om de zeilen te hijsen en te sturen.
Natuurterrein ‘de Gouden Boaiem’ is een eiland tussen Heeg en Woudsend. Het terrein is eigendom van Staatsbosbeheer. Het is een weidevogel(broed)gebied en rustgebied voor doortrekkende vogels zoals steltlopers en voor wintergasten zoals ganzen. De bruine Kiekendief, een Buizerd en een Torenvalk hebben hun broedplaats in dit gebied. Langs het Hegemer Mar liggen een paar hooilandjes buiten de kade. Hier groeit o.a. de Dotterbloem, de Echte koekoeksbloem, Veenpluis en een enkele rietorchis. Boswachter Goasse Hylkema laat graag alle bijzonderheden zien.
- 0.0/5 sterren
Meer headlines
- Open Monumentendag met veel activiteiten
- Rommelmarkt Melodia
- Friese Stoomtrein rijdt vanaf zomer 2011
- Jubileumtour Pôllesjongers
- September Wandelmaand
- Cursus over grondbeginselen van raja yoga
- Natuurwandeling en vogels kijken
- Warns: Nog eenmaal door O.B.S. De Totem
- Stavoren: Vanaf 2011 rijdt stoomtrein
- Woudsend: ‘Jubileumtour Pôllesjongers’
- Oudemirdum: September-Wandelmaand
- Koudum: Autocross in feestweek
- Koudum: Hoekema lijsttrekker
- Boeketoer mei Greet Andringa
- Nieuw programma in 't Haske
- Balk: Actie voor Pakistan
- Koudum: Boeketoer mei Greet Andringa
- Balk: 't Haske bruist weer
- Workum: Elfstedentocht per zeekajak
- Oudemirdum: Line dance geeft energie
- Oudemirdum- Giftig
- Balk: Theaterprogramma NUT
- Balk/Leeuwarden: Subsidiepot energie
- Balk: Wereldwinkel
- Oudemirdum: Grote groene sabelsprinkhaan
- Balk: Kunst tijdens monumentendag
- Koudum: Een dubbel huwelijk
- Balk/Sneek: CVA-Cafe
- Balk: Workum en Balk door in beker
Reacties (0)
Plaats een reactieEr zijn nog geen reacties